Про нас

Медичний центр “Гінультрамед” існує з 1995 року і за цей час зарекомендувала себе як високопрофесійний та надійний приватний медичний заклад, що працює в галузі акушерства, гінекології, ультразвукової діагностики та патології молочної залози. За співвідношенням “ціна-якість” нашу клініку можна вважати оптимальним вибором для жінок з різними проблемами жіночої статевої сфери, патології вагітності, які потребують підбору контрацептивів, гінекологічних операціях, пренатальній діагностиці при резус-конфліктній вагітності або при високому ризику народження дітей з хромосомними захворюваннями. у багатьох інших випадках.

Наша клініка має ліцензію та сертифікат

У клініці консультують висококваліфіковані спеціалісти, які мають вищу категорію, кандидати медичних наук, доценти медичних ВНЗ, що мають стаж практичної роботи не менше 15-20 років, що володіють усіма сучасними методами діагностики, у тому числі допплерівським дослідженням в акушерстві, методами неінвазивної (так. генетичне “УЗД” та інвазивний (біопсія хоріона та плаценти, кордоцентез) пренатальної діагностики, завдяки яким можна в ранніх термінах виявити тяжкі спадкові захворювання та вади плода (наприклад, хвороба Дауна) або, за бажанням батьків, точно визначити стать плода. Фахівці клініки проводять різні гінекологічні операції при пухлинах і кістах яєчників, міомах матки, причому перевага надається так званим органозберігаючим операціям (консервативно-пластичним), при яких зберігається сам орган (матка, яєчники) та його функція з подальшою можливістю вагітності та пологів.

Тітов Олександр Володимирович працює у клініці «ГінУльтраМед» з моменту її заснування. Займається ультразвуковою діагностикою в акушерстві та гінекології, оперативною гінекологією, має найвищу кваліфікаційну категорію. Титов Олександр Володимирович, у 1988 році з відзнакою закінчив Київський медичний інститут ім акад.А.А.Богомольця, У 1990 р. закінчив клінічну ординатуру на кафедрі акушерства та гінекології №1 цього ж інституту. З 1990 по 1992р. працював лікарем акушером-гінекологом у клінічній лікарні №22 Радянського р-ну м. Києва. З 1992р. по 1996 – науковий співробітник відділу медицини плоду Науково-дослідного інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. У цей час займався питаннями пренатальної діагностики вроджених вад розвитку плода, у тому числі методами інвазивних пренатальних досліджень (біопсія хоріона та плаценти, пункція пуповини та ін.). процесів перекисного окиснення ліпідів та системи антиоксидантного захисту». З 1996р. по сьогодні працює на кафедрі акушерства та гінекології Київського медичного Університету, у 2001 р. отримав вчене звання доцента. Має 26 публікацій, у тому числі є співавтором 4 монографій з акушерства та гінекології. Має 1 патент на винахід.

Тітова Вікторія Георгіївна закінчила Київський медичний інститут ім. акад. А.А.Богомольця в 1990 р. пройшла інтернатуру на базі кафедри акушерства та гінекології цього ж інституту. Проходила курси підвищення кваліфікації з урахуванням КМАПО ім.П.Л. Шупика у 2006 та 2011 рр. У 2010 р. пройшла спеціалізацію з організації та управління охороною здоров’я на кафедрі організації охорони здоров’я КМАПО, з цього часу є головним лікарем медичного центру «ГінУльтраМед». Ультразвуковою діагностикою в акушерстві та гінекології займається з 1996 р., у 1999 р. пройшла курси з УЗД на базі відділення медицини плоду НДІ ПАГ, спеціалізацію з УЗД у 2010 р. на базі КМАПО, курси тематичного удосконалення з1 . Загальний лікарський стаж-23 роки, у тому числі 18 років займається УЗД в акушерстві та гінекології. Має вищу лікарську категорію, опублікувала 5 друкованих праць за фахом.

Чому нас обирають?

Сучасне обладнання

Ультразвукова діагностика в нашій клініці проводиться на апараті «Aloka-4000», що має режими кольорового та енергетичного допплера, спеціальний акушерський режим, що дозволяє знижувати потужність ультразвуку до мінімально необхідної без шкоди для вирішення можливості та інформативності дослідження. Усі дослідження документуються знімками, із коментарями лікаря-фахівця. Для лікування шийки матки використовується сучасний радіоскальпель Р-150, що надає щадний лікувальний вплив при лікуванні ерозій та дисплазій.

Провідні лікарі

У нашій клініці консультують лікарі з досвідом практичної роботи 15-20 років, деякі з них мають вчені ступені та звання, є співробітниками київських медичних ВНЗ та НДІ педіатрії, акушерства та гінекології АМН України.

Точні аналізи

Ми співпрацюємо з акредитованими лабораторіями Києва, що добре себе зарекомендували, такими, як «ДИЛА», «Клініка Маркова», гістологічні дослідження виконуються на кафедрі патологічної анатомії Київської академії післядипломної освіти (КМАПО ім.П.Л.Шупика)

Наші спеціалісти

Тітов Олександр Володимирович

Акушер-гінеколог, лікар вищої категорії

Титова Вікторія Георгіївна

Акушер-гінеколог, лікар вищої категорії

Потрібна консультація лікаря?

Запишіться на прийом та отримайте знижку 45% на пакет “Жіноче здоров’я”

Або зателефонуйте нам, і ми запишемо Вас на зручний час

Call Now Button