Знижка 45% на пакет

"Жіноче здоров'я"

Пакет "Жіноче здоров'я" включає:

  • УЗД гінекологічне трансвагінальне;
  • Цитологію;
  • Консультацію та огляд лікаря вищої категорії
  • Вартість пакета 700 грн (економія 300 грн)
Головна

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ
З НАМИ

КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА

ВАКУУМ РЕГУЛЯЦІЯ (МІНІ АБОРТ)

МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ АБОРТ

ІНТИМНА ПЛАСТИКА

Медичний центр "Гінультрамед" існує з 1995 року і за цей час зарекомендував себе як високопрофесійний та надійний приватний медичний заклад, що працює в галузі акушерства, гінекології, ультразвукової діагностики та патології молочної залози. За співвідношенням "ціна-якість" нашу клініку можна вважати оптимальним вибором для жінок з різними проблемами жіночої статевої сфери, патології вагітності, які потребують підбору контрацептивів, гінекологічних операціях, пренатальної діагностики при високому ризику народження дітей з хромосомними захворюваннями та в багатьох інших випадках. З 2013 р. медичний центр «ГінУльтраМед» має найвищу акредитаційну категорію МОЗ України.

У клініці консультують висококваліфіковані фахівці, які мають вищу або першу категорію, кандидати медичних наук, доценти медичних ВНЗ, які мають стаж практичної роботи не менше 15-20 років, що володіють усіма сучасними методами діагностики, в тому числі допплерівським дослідженням в акушерстві, методами неінвазивної. ."генетичне" УЗД) пренатальної діагностики, завдяки яким можна в ранніх термінах виявити важкі спадкові захворювання та вади плода (наприклад, хвороба Дауна).

Фахівці клініки проводять різні гінекологічні операції при пухлинах і кістах яєчників, міомах матки, причому перевага надається так званим органозберігаючим операціям (консервативно-пластичним), при яких зберігається сам орган (матка, яєчники) та його функція з подальшою можливістю вагітності та пологів.

Завдяки сучасному обладнанню (радіоскальпель Р-150) у клініці проводиться дбайливе хірургічне лікування патології шийки матки при її деформаціях або передпухлинних захворюваннях (дисплазіях).

До нашої клініки направляють "складних" пацієнтів багато приватних та державних лікувальних закладів Києва та Київської області. "Гінультрамед" - вдалий вибір для тих, хто потребує грамотної медичної допомоги за помірною ціною. У цьому давно переконалися багато жителів Лівобережжя та прилеглих передмість (Борисполя, Броварів). Ми не вважаємо, що якісна діагностика та лікування обов'язково мають бути дорогими, тому основну частину наших пацієнток становлять люди із середнім рівнем доходу.

Чому нас обираю?

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

ПРОВІДНІ ЛІКАРІ

ТОЧНІ АНАЛІЗИ

ДОСТУПНІ ЦІНИ

НОВИНИ

Запишіться на консультацію

І отримайте Знижку 45% на пакет “Жіноче здоров’я”

Потрібна консультація лікаря?

Запишіться на прийом та отримайте знижку 45% на пакет “Жіноче здоров’я”

Або зателефонуйте нам, і ми запишемо Вас на зручний час

Call Now Button