Міні-аборт або вакуумрегуляція

Це один із щадних методів завершення вагітності на початковому етапі. Процедура проводиться в першому триместрі до 12 тижнів за допомогою спецінструменту. Під тиском він витягує з матки плодове яйце, подібно до дії пилососа. Вакуумрегуляція проводиться протягом 15-20 хвилин під наркозом, який вводять внутрішньовенно.

На відміну від хірургії вакуумрегуляція менше травмує порожнину матки та її слизову оболонку. Період відновлення організму та наростання ендометрію відбувається швидше. Для проведення міні-аборту достатньо години вашого часу та візиту до клініки.

Принципи проведення вакуумрегуляції

Для проведення вакуумрегуляції у клініці ГінУльтраМед у Києві необхідно здати аналізи та пройти консультацію. Важливо дізнатися термін вагітності, де конкретно розташоване плодове яйце і чи є особливості будови матки та протипоказання. Всі ці відомості отримують, проводячи УЗД діагностику.

Вакуумрегуляція, проведена до 12 тижнів, менш за все вплине на гормональний фон організму. При вагітності до 5 тижнів такий спосіб вважається нормалізацією менструального циклу. Тому важливо, якщо ви вирішили припинити вагітність, якнайшвидше провести аборт.

Якщо обстеження та висновок лікаря позитивне та процедура не викликає побоювань, то її проводять у той же день в умовах стаціонару. До або після аборту з вами цілодобово знаходиться медсестри та лікарська бригада для контролю стану та швидкого реагування у разі екстрених ситуацій.

Після вакуумрегуляції важливо приділити особливу увагу організму для швидкого відновлення. За необхідності лікар призначає препарати:

  • Спазмолітики;
  • Знеболюючі;
  • Для скорочення матки;
  • Антибіотики (для профілактики розповсюдження бактерій).

Через тиждень після процедури проводиться контрольне УЗД, щоб унеможливити розвиток ускладнень.

Як звернутися до клініки

Команда медперсоналу клініки “ГінУльтраМед” забезпечить вам безпечне та дбайливе ставлення, а також комфортне перебування у стаціонарі. Після вакуум-регуляції ви зможете завагітніти та стати щасливими батьками. Ми проводимо міні-аборт із знеболенням від 3000 грн. при нестандартних ситуаціях: рубці на матці від кесаревого розтину, присутність міом та вишкрібання після процедури.

Ми раді кожному клієнту Дніпровського району м.Києва. Звернутися до клініки ви можете за адресою вул. Раїси Окіпної, 4, поблизу станції метро Лівобережна. Зв’яжіться з нами за телефоном +38 067 177 47 99 для уточнення часу та вартості послуг.

Врачи нашей клиники

Похожие материалы

Потрібна консультація лікаря?

Запишіться на прийом та отримайте знижку 45% на пакет “Жіноче здоров’я”

Або зателефонуйте нам, і ми запишемо Вас на зручний час

Call Now Button